ZEMĚ směs pro posílení smyslů a ukotvení 50ml

Neohodnoceno
359 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Kompozice 100% přírodních éterických olejů má díky svým vlastnostem vynikající zklidňující účinky. Posiluje vlastní hodnoty člověka, jeho osobní růst, vnímání životních změn a ukotvení. Éterické oleje v živlu ZEMĚ dodávají tvořivou energii, vyživující sílu a rozvážnost ke konání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický sprej Hanna Maria s esenciálními oleji v živlu ZEMĚ

Posiluje vlastní hodnoty člověka, jeho osobní růst, vnímání životních změn a ukotvení. Tento sprej je speciálně formulovaný pro podporu vytrvalosti, rozvážnosti a trpělivosti. Sprej je obohacen o esenciální oleje hřebíčku (Syzygium aromaticum), bergamotu (Citrus bergamia), skořice (Cinnamommum zeylanicum) a rozmarýnu (Rosmarinus officinalis).

Tyto oleje jsou známé svými zklidňujícími vlastnostmi, které dodávají tělu tvořivou energii, vyživující sílu a rozvážnost ke konání. Éterický sprej Hanna Maria s esenciálními oleji v živlu ZEMĚ můžete používat každý den, kdykoliv budete potřebovat posílit svou psychickou pohodu. Můžete ho stříkat do vzduchu kolem sebe, na polštář před spaním, do koupelny před koupelí nebo sprchou, nebo dokonce na oblečení pro dlouhotrvající vůni.

Tento sprej je navržen tak, aby vám pomohl čelit náročným situacím s větší odolností a sebevědomím. S obsahem 50 ml je ideální pro každodenní použití doma, v práci nebo na cestách. Éterický sprej Hanna Maria tHERAPY s esenciálními oleji v živlu ZEMĚ je výjimečným produktem, který vám přinese pocit klidu a vyrovnanosti v každodenním životě.

 

 

Kompozice 100% přírodních éterických olejů má díky svým vlastnostem vynikající zklidňující účinky. Posiluje vlastní hodnoty člověka, jeho osobní růst, vnímání životních změn a ukotvení. Éterické oleje v živlu ZEMĚ dodávají tvořivou energii, vyživující sílu a rozvážnost ke konání. Psychická podpora: VYTRVALOST, ROZVÁŽNOST, TRPĚLIVOST

Esenciální oleje použité v kompozici: hřebíček (Syzygium aromaticum), bergamot (Citrus bergamia), skořice (Cinnamommum zeylanicum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis)

Obsah: 50ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Živlová aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Vůně: hřebíček (Syzygium aromaticum), bergamot (Citrus bergamia), skořice (Cinnamommum zeylanicum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis)
Objem: 50 ml
Výrobce: Hanna Maria Therapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: