Lapač snů - holubí šeď s perličkami

Neohodnoceno
379 Kč
Skladem (28 ks)
Možnosti doručení

Lapač snů je více než jen dekorativní kus, je to symbol míru, pohody a dobré energie. Pokud hledáte něco, co vám přinese klid do vašeho života a zároveň vylepší vzhled vašeho domova, lapač snů holubí šeď s perličkami je to pravé.  Tento elegantní lapač snů kombinuje záhadnou krásu holubí šedi s jemnými a lesklými perličkami, které symbolizují čistotu a světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LAPAČ SNŮ V BARVĚ HOLUBÍ ŠEDI 

Lapač snů je unikátní dekorativní artefakt, který je odvozen od původních kultur severoamerických indiánů. Tento produkt je zpravidla tvořený kruhovým rámem, který je obmotán měkkým materiálem a tvoří síť vystavěnou z nití, korálků a perel. Síť je navržena tak, aby \"chytala\" špatné sny a nechávala dobré sny prostupovat.

Lapač snů je často zdoben různými přírodními materiály jako peří, dřevem nebo kameny. Každý lapač snů je jedinečný a může být přizpůsobený vašim osobním preferencím nebo barvám, je skvělý pro ty, kteří hledají něco, co by jim pomohlo zlepšit jejich kvalitu spánku, nebo pro ty, kteří hledají stylový a jedinečný kus dekorace pro jejich domov. Lapač snů je také skvělý dárek pro přátele a rodinu.

Lapač snů je více než jen dekorativní kus, je to symbol míru, pohody a dobré energie. Pokud hledáte něco, co vám přinese klid do vašeho života a zároveň vylepší vzhled vašeho domova, lapač snů by mohl být tím pravým produktem pro vás.

 

Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

VÝZNAM LAPAČE SNŮ
Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 
Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energiia sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 
Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí...

Použití lapače pro feng shui: slouží jako ochranný symbol a regulátor proudění energie chi.

Umístění lapače snů v bytě:

  • Pro zamezení přílišnému úniku energie umístěte do okna.
  • Jako ochranný symbol pověste nad postel.
  • Pro zpomalení a rozptýlení škodlivých energetických toků zavěste do středu místnosti.
  • Pro přilákání čchi upevníte na stěnu.

Rozměry viz foto

Doplňkové parametry

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: