Křišťál - sekaný Náramek křišťál sekaný

Neohodnoceno
79 Kč
Skladem (42 ks)
Možnosti doručení

Krásný náramek z křišťálu. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMEK  Z KŘIŠŤÁLU 

Tento krásný náramek je vyrobený z drobných, sekaných a nepravidelných krystalů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost

KŘIŠŤÁL VÝZNAM A VLASTNOSTI 

Šperk z křišťálu je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekané náramky
Hmotnost: 0.1 kg
Velikost: univerzální
Země původu: Brazílie
Materiál: Křišťál
Motiv, postava: náramek
Účel: šperk, meditace, uklidnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: