Dětská aromaterapie

Hlavní a jedinou tváří značky je Hanna Maria Tomášková, která získala za svou práci řadu ocenění. Harmonizuje psychickou nevyrovnanost a emočně duchovní stavy. Tato řada éterických olejů je tak ohleduplná, že je možné ji bezpečně používat pro dětskou terapeutickou a duševní péči.

Směsi pozitivně působí na psychiku dítěte, ale i rodičů. Uleví od bolesti, psychicky posílí nebo odbourají úzkost. Jedná se o opravdu vysokou kvalitu zpracování éterických olejů pro děti, postavenou na principu Jinu a Jangu. Nabízíme certifikované 100% čisté aromaterapeutické produkty. To nejlepší pro vaše děti. 

Nejprodávanější

ZEMĚ - pro posílení imunity rozprašovač 25ml
 
300 Kč
1 položek celkem
ZEMĚ - pro posílení imunity rozprašovač 25ml
300 Kč

Směs má výborné účinky pro náš imunitní systém. Posiluje pocit radosti ze života, dodává energii, odbourává sklíčenost, čistí prostor a uvolňuje napětí v mezilidských vztazích....

Kód: 124

 

Co je aromaterapie?

Aromaterapie je alternativní metoda terapie, která využívá vůně esenciálních oleje a další aromatické rostlinné silice, které přinášejí pozitivní účinky na náladu, stav mysli a fyzické potíže. Oleje se mohou inhalovat z vody, opatrně aplikovat na kůži nebo využít při koupeli a masáži.