Dětská aromaterapie

Hlavní a jedinou tváří značky je Hanna Maria Tomášková, která získala za svou práci řadu ocenění. Harmonizuje psychickou nevyrovnanost a emočně duchovní stavy. Tato řada éterických olejů je tak ohleduplná, že je možné ji bezpečně používat pro dětskou terapeutickou a duševní péči.

Směsi pozitivně působí na psychiku dítěte, ale i rodičů. Uleví od bolesti, psychicky posílí nebo odbourají úzkost. Jedná se o opravdu vysokou kvalitu zpracování éterických olejů pro děti, postavenou na principu Jinu a Jangu. Nabízíme certifikované 100% čisté aromaterapeutické produkty. To nejlepší pro vaše děti. 

Nejprodávanější

ZEMĚ - pro posílení imunity rozprašovač 25ml
 
300 Kč
(248 Kč bez DPH)
DŘEVO - pro zklidnění rozprašovač 25ml
 
300 Kč
(248 Kč bez DPH)
2 položek celkem

Cena

300301
1300301
DŘEVO - pro zklidnění rozprašovač 25ml
248 Kč bez DPH
300 Kč

Směs má díky svému složení výborné zklidňující účinky na psychiku během dne. Emočně zchlazuje, navozuje klid, odbourává roztěkanost, zahřívá, psychicky celkově posiluje,...

Kód: 106
ZEMĚ - pro posílení imunity rozprašovač 25ml
248 Kč bez DPH
300 Kč

Směs má výborné účinky pro náš imunitní systém. Posiluje pocit radosti ze života, dodává energii, odbourává sklíčenost, čistí prostor a uvolňuje napětí v mezilidských vztazích....

Kód: 124

 

Co je aromaterapie?

Aromaterapie je alternativní metoda terapie, která využívá vůně esenciálních oleje a další aromatické rostlinné silice, které přinášejí pozitivní účinky na náladu, stav mysli a fyzické potíže. Oleje se mohou inhalovat z vody, opatrně aplikovat na kůži nebo využít při koupeli a masáži.