Masáže - reflexní a manipulační terapie

ZAJÍMAVÉ KNIHY O REIKI, REFLEXNÍ MASÁŽI A TERAPIÍCH 

Reiki je forma energetické terapie, která pochází z Japonska. Slovo "Reiki" znamená "univerzální životní energie" a je založeno na představě, že terapeut může kanalizovat tuto energii do těla pacienta prostřednictvím doteku, aby podpořil fyzické a emoční hojení. Reiki se často používá k uvolnění napětí, snížení stresu, podpoření relaxace a celkového wellness. Mnoho lidí ho také používá jako doplněk ke konvenční medicíně k léčbě různých zdravotních problémů.

Masáže představují široké spektrum technik, které se používají k manipulaci s tělesnými tkáněmi za účelem zmírnění napětí v svalových a fasciálních systémech, podpoření cirkulace, snížení bolesti a podpora celkového zdraví a wellness. Existuje mnoho typů masáží, včetně švédské, hluboké tkáně, sportovní, aromaterapie a dalších, každá s vlastními unikátními technikami a přínosy.

Reflexní terapie, známá také jako reflexologie, je typ alternativní medicíny, který se zaměřuje na aplikaci tlaku na určité body na nohách, rukou a uších, které odpovídají různým orgánům a systémům v těle. Teorie reflexologie tvrdí, že tato stimulace může podporovat zdraví a hojení těchto odpovídajících oblastí.

Manipulační terapie zahrnují řadu technik používaných k pohybu a manipulaci s tělesnými tkáněmi, včetně svalů, kloubů a fascie. Tyto techniky mohou zahrnovat masáže, osteopatii, chiropraxii a fyzickou terapii. Manipulační terapie se často používají k léčení a prevenci poranění, ke zlepšení pohyblivosti a flexibility, k ulevě od bolesti a k podpoře celkového zdraví a wellness.

Nejprodávanější

cb98bb763d094e8ca27d8fd02f5c5139fcce160d
 
405 Kč
Reiki - léčba pro tělo, mysl a duši
 
345 Kč
2 položek celkem
Reiki - léčba pro tělo, mysl a duši
345 Kč

Kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň...

Kód: 7465
cb98bb763d094e8ca27d8fd02f5c5139fcce160d
405 Kč

Dotek významně ovlivňuje vývoj dětí. Vytváří jejich vnímání sebe sama a jejich spojení se zbytkem světa. Donna Finando ukazuje, že dotek je také klíčem k obnovení zdraví. Jako...

Kód: 7858

Masáže. V současné době obliba masáží stále stoupá. Je jednou z možných metod, jak odstranit různé poruchy a bolesti.