Rituální kotlíky

 

Naše Rituální kotlíky jsou vysoce kvalitní a odolné, s výjimečnou odolností proti otlačkům a poškrábání. Nabízí dostatek prostoru pro vaše magické směsi a lektvary. Každý Rituální kotlík je unikátní a ručně vyrobený, což z něj dělá nejen praktický nástroj, ale také skvělý dekorativní prvek. Jeho tradiční design a kouzelný vzhled přidávají do vašeho domova zvláštní atmosféru.

Koneckonců, rituální kotlík je více než jen nástroj. Je to symbol síly, transformace a obnovy. Je to místo, kde vzniká magie. Naše Rituální kotlíky jsou designovány tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich rituálních cílů a představ. Přesvědčte se sami a objevte magii, kterou může náš Magický Rituální kotlík přinést do vašeho života!

Nejprodávanější

Rituální kotlík - čakrový květ života
 
499 Kč
drevene palicky na tibetske misky
Dřevěná palička na tibetské misky
Skladem (7 ks)
Kód: 26397
 
69 Kč
3 položek celkem
drevene palicky na tibetske misky
69 Kč

 Zvyšte své zážitky s tibetskými miskami tím, že si pořídíte tyto kvalitní dřevěné paličky. Vychutnejte si krásu a harmonii zvuků, které vytvářejí.

Kód: 26397
Rituální kotlík - čakrový květ života
499 Kč
Kód: 21919
kotlík
Novinka
899 Kč

Litinový kotlík se stromem života pro vykuřování a rituály Litinový kotlík se stromem života je nejen praktickým nástrojem určeným pro vykuřování a rituální účely, ale také...

Kód: 26628