Esenciální tělové svíce

Ušní svíce je speciální typ svíce používaný při alternativní léčebné metody zvané ušní svíčková terapie nebo také konchoterapie. Tyto svícny jsou obvykle vyrobeny z přírodních materiálů, jako je bavlna namočená v vosku, často včelím, a jsou infuzovány s bylinami nebo esenciálními oleji, které korespondují s různými čakrami, což jsou energetické centra v těle podle tradičních východních léčebných systémů.

Každá  má specifickou barvu a vibraci, které se mohou odrážet v barvě a vůni svíčky.  Ušní svíce jsou používány k tomu, aby se ulevilo od různých zdravotních problémů, jako jsou migrény, závratě, ušní infekce, sinusitida, záněty středního ucha a další. Proces zahrnuje zapálení jednoho konce svíčky, zatímco druhý konec je jemně vložen do ucha. Teplo vytvořené hořící svíčkou vytváří vakuum, které údajně vytahuje nečistoty a nahromaděný vosk z ušního kanálu.

Je důležité poznamenat, že ačkoli někteří lidé hlásí úlevu po použití ušních svíček, neexistuje mnoho vědeckých důkazů, které by podpořily jejich účinnost a bezpečnost. Vždy se poraďte se zdravotnickým odborníkem před zahájením jakékoliv nové léčebné praxe.

Nejprodávanější

Tělová svíce - LEVANDULE 1ks
Tělová svíce - LEVANDULE 1ks
Skladem (11 ks)
Kód: 12399
 
55 Kč
1 položek celkem
Tělová svíce - LEVANDULE 1ks
55 Kč

Volně balené tělové svíce HOXI s protizánětlivou kurkumou, včelím voskem a esenciálním olejem Levandule můžete použít například při onemocněních nervového...

Kód: 12399