VZDUCH směs pro očistu mysli 50ml

Novinka
Neohodnoceno
359 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Svým prvním nádechem přicházíme na tento svět a svým posledním výdechem na tomto světě přecházíme na onen svět. Tento sprej podporuje tento cyklus a pomáhá nám být více v souladu s naší vlastní energií a vesmírem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický olej pro očistu mysli - živel vzduch 


Esenciální oleje použité v kompozici: eukalyptus (Eucalyptus globulus), mátový (Mentha piperita), levandule (Lavandula angustifolia). Éterický sprej Hanna Maria tHERAPY s esenciálními oleji v živlu VZDUCHU je ideální pro očistu mysli a podporu myšlení, vývoje, pohybu a postojů. Vzduch je chápán jako vesmírný dech života a jeho vliv pomáhá vyrovnat vnitřní chyby a zmatky. Tento sprej vás podpoří, kdykoliv budete potřebovat očistit mysl a posílit svou mentální sílu. Můžete ho stříkat do vzduchu kolem sebe, na polštář před spaním, do koupelny před koupelí nebo sprchou, nebo dokonce na oblečení pro dlouhotrvající vůni.

Skládá se z olejů eukalyptu, mátového a levandule, známých svými pozitivními vlastnostmi, jako je posílení veselí, komunikativnosti a inteligence, a zároveň zmírňujícími stres, úzkost a nervozitu.

Éterický sprej Hanna Maria s esenciálními oleji v živlu VZDUCHU je navržen tak, aby posílil vaši psychickou pohodu a pomohl vám čelit náročným situacím s větší odolností a sebevědomím.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Živlová aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Vůně: eukalyptus (Eucalyptus globulus), mátový (Mentha piperita), levandule (Lavandula angustifolia).
Objem: 50 ml
Výrobce: Hanna Maria Therapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: