Srdíčkový náramek - Růženín s Achátem

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Tento krásný náramek je vyrobený z růženínových srdíček a kuliček mechového achátu, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁRAMEK Z RŮŽENÍNU A ACHÁTU
Achát VLASTNOSTI spojuje naši duši s vibracemi Země, jež nám pomáhají udržet rovnováhu ve zmatcích a útrapách každodenního života, zůstat sami sebou a dokázat odvahu a výdrž. Propůjčuje nám vyrovnanost a chrání nás před nežádoucími vlivy. Posiluje naši sebeúctu, kladný vztah k našemu tělu i cit pro skryté duševní pochody. Učí nás ušlechtilému přímému jednání vůči našim bližním i nepřátelům a vede k hledání správných slov. Podporuje v nás hledání pravdy, pomáhá nám bez trpkosti přijímat kritiku a s trpělivostí a pokorou snášet nejrůznější nepříznivé životní okolnosti.
Růženín VLASTNOSTI pomáhá hojit emocionální rány a zvyšuje u svého nositele pocit vlastní hodnoty. Podporuje bezpodmínečnou lásku a otevírá u svého nositele všechny formy lásky: vlastní lásku, romantickou lásku, rodinnou lásku, platonickou lásku. Je to otevírací schopnost srdce působící na nervový systém , snížení úrovně stresu a zvyšování štěstí, důvěry a harmonie. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky - Placičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: