Selenitová lampa elektrická

Neohodnoceno
1 599 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Přineste do svého domova krásnou energii s touto exkluzivní elektrickou lampou ze Selenitu - silného krystalu, který je výborný pro duchovní práci a podporuje komunikaci a telepatii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

26 cm vysoká SELENITOVÁ LAMPA - elektrická

Selenitové Lampy jsou známé svými čistícími a léčivými schopnostmi a mohou pomoci vyčistit negativní energii jak z našich čaker, tak z okolního prostředí. Umožní Vám vidět pravdu spojením s vyšším vědomím. Jemné léčivé vlastnosti Selenitu mohou být použity k zajištění ochrany před negativní energií k vytvoření bezpečného prostoru s klidnou atmosférou. Má také uklidňující vlastnosti, díky kterým je ideální pro meditaci nebo duchovní práci. 

 

Součástí balení je i žárovka, takže stačí jen zapojit do elektřiny. Selenitová lampa přináší harmonii do prostoru, odpuzuje negativní energii a je ideální okrasou každého meditačního koutku nebo pokoje. 

SELENIT - účinky, vlastnosti a význam

  • Otevírá korunní čakru a tím napomáhá komunikaci s Universem
  • Vhodný pro meditaci, výklad karet a k vyšší duchovní práci sama na sobě
  • Neutralizuje působení volných radikálů v těle a podporuje kojící matky
  • Podporuje změny v životě, čistí rozum a podporuje intuici 
  • Používá se při epilepsii, kolikách ledvin a celý lymfatický systém
  • Neutralizuje hormonální procesy u žen a podporuje plodnost

 

 

Veškeré uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny - surové
Hmotnost: 2.36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: