Přívěsek pro Ryby - Ametyst

Neohodnoceno
69 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Krásný přívěsek z Ametystu ve tvaru nepravidelného valounku nebo srdíčka pro astrologické znamení zvěrokruhu Ryby. Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RYBY - HODÍ SE K NIM PŘÍVĚSEK Z AMETYSTU 

CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ RYBY

Neptunská energie je jako energie oceánu-magická, tajemná a často strašidelná. Lidé narození ve znamení Ryby si musí dávat pozor na fatamorgány. Tyto vnímavé osoby upřednostňují nošení růžových brýlí před řešením problémů, což jim může přinést pověst záludných nebo klamavých.

AMETYST / VLASTNOSTI A UŽITÍ : čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha


Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky s řetízkem - znamení Zvěrokruhu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: