Posvátné rebelky - kniha + 45 karet

Novinka
Neohodnoceno
529 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Posvátné Rebelky - Karty pro odvážné, kteří nebojí se vzbouřit proti ustáleným myšlenkám. S láskou a odvahou směřují k evoluci lidského ducha. Tyto karty podněcují kreativní energii, otevírají srdce a vedou k celostnímu a vyrovnanému životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty Posvátné rebelky jsou tu pro všechny, kdo se nebojí zatřást mřížemi, nerozhodí je pomačkaná křídla a pevně se drží na divoce rozhoupané loďce, aby se tak mohli vydat cestou láskyplného naplňování duchovní evoluce lidstva.
Posvátné rebelky vědí, že vždy existuje možnost, jak něco udělat lépe. Kladou otázky a zpochybňují to, jak věci jsou. Mají odvahu a sní o krásnějším a zdravějším světě, ve kterém převažuje láska nad strachem a kde se lidé nebojí žít své sny, projevovat přání a život je namísto boje potěšením.

Obrazy, slova a energie karet jsou natolik mocné, že stimulují vnitřní transformaci a dokážou přimět cítit, přemýšlet a přistupovat k životu celistvějším, vyrovnanějším a oduševnělým způsobem. Byly vytvořené tak, aby podněcovaly a inspirovaly kreativní energii, otevřely tvé srdce a pomohly projevit tvé vášně a vnitřní oheň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykládací karty a knihy
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: