OHEŇ směs pro posílení vnitřní síly 50ml

Neohodnoceno
359 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Éterické oleje v živlu OHNĚ dodávají tělu vnitřní teplo a blahodárně působí na psychiku při pocitu vyhasnutí, osamocení, sklíčenosti a opuštěnosti. Oživují naši psychiku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický sprej Hanna Maria Therapy 

je speciálně formulovaný pro posílení vnitřní síly a zvýšení psychického blahobytu. Tento sprej využívá sílu živlu OHNĚ, který je znám svou schopností dodávat tělu vnitřní teplo a pozitivně ovlivňovat psychiku v obdobích pocitu vyhasnutí, osamocení, sklíčenosti a opuštěnosti.
Sprej je obohacen o esenciální oleje mandarinky (Citrus reticulata), lemongrasu (Cymbopogon angustifolia) a cedru. Tyto oleje jsou známé svými oživujícími vlastnostmi a pomáhají posilovat vůli, sílu, intuici a aktivitu. <br>

Je ideální pro každodenní použití, ať už jste doma, v práci, nebo na cestách. Můžete ho stříkat do vzduchu kolem sebe, na polštář před spaním, do koupelny před koupelí nebo sprchou, nebo dokonce na oblečení pro dlouhotrvající vůni.


Éterický sprej je navržen tak, aby podpořil vaši psychickou pohodu a pomohl vám čelit náročným situacím s větší odolností a sebevědomím. Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C.

 

 

 

Éterické oleje v živlu OHNĚ dodávají tělu vnitřní teplo a blahodárně působí na psychiku při pocitu vyhasnutí, osamocení, sklíčenosti a opuštěnosti. Oživují naši psychiku.

Psychická podpora: VŮLE, SÍLA, INTUICE, AKTIVITA Esenciální oleje použité v kompozici: mandarinka (Citrus reticulata), lemongras (Cymbopogon angustifolia), cedr .

50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Živlová aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Vůně: mandarinka (Citrus reticulata), lemongras (Cymbopogon angustifolia), cedr
Objem: 50 ml
Výrobce: Hanna Maria Therapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: