Křišťálový květ lotos 13cm - barevný

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Křišťály pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Ozdobte si svůj dům dekorací, která jemně harmonizuje energii prostoru a aktivně stimuluje energii člověka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOTOSOVÝ KVĚT Z KŘIŠŤÁLU FENG SHUI

Když světlo prochází tímto křišťálovým lotusem, vytváří se ohromující hra světel a barev, která přináší jiskru do jakékoliv místnosti. Jeho detailní design a precizní provedení ukazují na mistrovské řemeslo a kreativitu, které byly použity při jeho tvorbě.


Lotos je v mnoha kulturách považován za symbol nových začátků, míru a duchovního probuzení. Tato křišťálová lotosová dekorace tak nejen zlepší estetický vzhled vašeho interiéru, ale také přidá hloubku a význam vašemu prostředí. Lotos je symbolem léta, čistoty, skromnosti a dokonalosti. Představuje lásku, plodnost, moudrost a ženskou krásu. Lotos patří mezi buddhistické a taoistické symboly, roste z bláta a přesto si zachovává čistotu.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)


Dejte svému interiéru nádech elegance a stylu s tímto úchvatným křišťálovým lotusem. Jeho úžasný jiskřivý efekt a symbolický význam vám přinese radost a inspiraci každý den.

Materiál: luxusní křišťálové sklo Umístění: Křišťál umístěte na světlo, sluneční paprsky dopadající na broušené lotosové lístky se rozzáří a naplní pozitivní enerigí celý váš prostor. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sošky
Hmotnost: 0.6 kg
Výška: 6,5 cm
Šířka: 13 cm
Obvod: 50 cm
Materiál: Luxusní broušený křišťál
Motiv, postava: Lotosový květ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: