Anna Riva - (Dragons Blood) Sůl do koupele

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Vyzkoušejte tuto kouzelnou sůl do koupele s esencí Dračí krve od Anna Riva. Prožijte magický rituál čistící a posilující energie, která vás obklopí a přinese vám sílu a ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do světa tajemna s Anna Riva - (Dragons Blood) Sůl do koupele. Tato unikátní směs přináší spojení s mocí Dračí krve, která je známá pro své silné energetické vlastnosti. Při každém koupání se budete cítit obklopeni ochrannou silou, která vás chrání před negativitou a přináší vnitřní sílu.

Tato výjimečná sůl do koupele je pečlivě vyrobená z kvalitních přírodních ingrediencí, které jsou známé pro své čistící a regenerační účinky. Ponořte se do teplé lázně s tímto příjemně vonícím produktem a nechte se unést jeho magií. Vaše tělo a mysl budou vyčištěné a revitalizované.

S Anna Riva - (Dragons Blood) Sůl do koupele se otevřete síle Dračí krve a nechte ji proudit skrze své bytí. Během koupání si představte, jak negativní energie a starosti opouštějí vaše tělo, zatímco se plníte novou energií a vitalitou. Cítíte, jak vás obklopuje ochranný štít, který vás provází i po skončení rituálu.

Přidejte Anna Riva - (Dragons Blood) Sůl do koupele do svého rituálu a prožijte hlubokou transformaci a obnovení energie. Buďte jedním s mocí Dračí krve a otevřete se novým možnostem a příležitostem, které vám život nabízí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické soli
Hmotnost: 0.113 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: