Anna Riva - (Breaking up) Pudr

Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Anna Riva - (Breaking up) Pudr je magický pudr, který vám pomáhá rozvázat nežádoucí vztahy a oddělit se od osob, se kterými již nechcete být spojeni. Jeho energie a síla vás podporují při procesu ukončení vztahu a uvolnění se od emocionálního břemene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anna Riva - (Breaking up) Pudr je účinný magický pudr, který je určen k rozvázání nežádoucích vztahů a oddělení se od osob, se kterými již nechcete být spojeni. Jeho jemná textura a vůně vytvářejí harmonizující energii, která podporuje proces ukončení vztahu a osvobození se od emocionálního břemene.

Tento pudr můžete použít různými způsoby. Můžete jej aplikovat na tělo, prádlo nebo na předměty spojené s danou osobou, kterou chcete opustit. Při použití si představte, jak se vztah rozplývá a jak se uvolňujete od všech emocionálních vazeb. Pudr poskytuje energetickou podporu a sílu, která vám pomáhá vyrovnat se s procesem rozchodu a přijít na nový začátek.

Anna Riva - (Breaking up) Pudr je známý svou schopností oddělit se od negativních vztahů a otevřít cestu ke svobodě a novým možnostem. Jeho energie podporuje proces uzdravení a obnovy po rozchodu, ať už se jedná o romantický vztah, přátelství nebo jinou formu spojení.

Věří se, že používání Anna Riva - (Breaking up) Pudru vám pomůže překonat smutek, negativní emocionální vazby a posunout se vpřed. Působí jako ochranný štít, který vám umožňuje vstoupit do nového života bez břemene minulosti.

Použití: Nanáší se na amulet nebo věc, kterou osoba vašeho srdce držela v ruce a to každý 3. den a poté se uschová na tajném místě - tím zabráníte osobě odejít z vašeho vztahu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické prášky a pudry
Hmotnost: 0.014 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: