Anna Riva - (Banishing) Olej

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Anna Riva - (Banishing) Olej je mocný olej, který slouží k odstranění negativních energií a vyhánění nežádoucích vlivů. Jeho silné a účinné složky pomáhají zbavit se negativity a vytvořit ochranný štít proti škodlivým vlivům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anna Riva - (Banishing) Olej je vysoce účinný olej, který slouží k odstranění negativních energií a vyhánění nežádoucích vlivů z vašeho prostředí. Jeho silné složky a energie působí jako ochranný štít proti negativitě a škodlivým vlivům.

Použití Anna Riva - (Banishing) Oleje je snadné. Naneste ho na své ruce, svíčky, amulety nebo jiné předměty, které chcete ochránit nebo odčinit negativitu. Při aplikaci se soustřeďte na svůj záměr odstranit negativní energie a vytvořit prostor pro pozitivitu a harmonii.

Anna Riva - (Banishing) Olej je také skvělým nástrojem při provádění rituálů nebo meditací zaměřených na odstranění negativních vlivů a vyčištění prostoru. Jeho silná energie a vonná esence podporují vyčištění a ochranu před negativitou.

Věří se, že Anna Riva - (Banishing) Olej dokáže odstranit negativní energie, zlé síly a blokády, které brání v harmonii a pokroku. Jeho použití může přinést klid, čistotu a ochranu do vašeho života.

Použití: Pudr se nanese na osobu, jenž má být vypuzena z Vašeho života.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické a rituální oleje
Hmotnost: 0.014 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: