Alláhovo oko - náhrdelník 2

Tip
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Ochranný náhrdelník s Alláhovým okem. Skvělý dárek pro osobu blízkou, které pěkným způsobem dáte najevo, co pro Vás znamená, protože pro ni chcete ochranu. Délka je nastavitelná, cca 45 - 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek modré oko nazar - má za úkol chránit svého nositele před negativními vlivy a energiemi, před zlými pohledy, uhranutím nebo jinými nepříznivými podněty. Lidé věří, že když se skutečná negativní energie a síla nazaru střetnou, amulet má sílu zlo odvrátit a zrušit, ale sám se puknutím rozbije.

Ochranný náhrdelník s Alláhovým okem je krásný a smysluplný šperk, který je navržen tak, aby přinášel ochranu a pozitivní energii svému nositeli. Tento náhrdelník je vyroben z kvalitního kovu, který je odolný vůči opotřebení a zároveň udržuje svůj elegantní vzhled.

Hlavním prvkem náhrdelníku je oko Alláha, které je pečlivě vyryté do středu kruhového přívěsku. Oko Alláha je v islámské kultuře považováno za silný ochranný symbol, který odhání zlo a přitahuje dobré štěstí.

Náhrdelník je opatřen kvalitním řetízkem, který je dostatečně pevný a odolný, aby vydržel každodenní nošení. Jeho délka je nastavitelná, takže se přizpůsobí různým velikostem krku a stylům oblečení.

Celkově je tento ochranný náhrdelník s Alláhovým okem skvělým doplňkem pro každého, kdo si cení islámské kultury a symbolismu. Jeho jednoduchý, ale výrazný design z něj dělá také krásný šperk, který lze nosit sám nebo kombinovat s jinými šperky.

Tento náhrdelník je také skvělým dárkem pro každého, kdo si cení duchovních a ochranných symbolů. Jeho silný význam a krásný design mohou poskytnout duševní klid a pocit bezpečí v každodenním životě.

 

 

 

Délka je nastavitelná, cca 45 - 50 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGETICKÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: