Wild Oat, Sveřep větevnatý 20 ml- Bachovy esence

Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Sveřep větevnatý je důležitý pro lidi, kteří se dostali ve svém životě na křižovatku a není jim zcela jasné, kterým směrem se vydat. Cítí, že doposud nenašli ve svém životě pevné místo a jsou nespokojení. I když jsou ctižádostiví a vybavení nespočetným talentem a schopnostmi, plýtvají tím kvůli nedostatku jasných představ o svém cíli. Vyzkouší třeba i několik zaměstnání, jsou ale rychle znudění a věcmi znechucení a nechají se raději pohánět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.

Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.

Rozpoznat podstatné – seberealizace 

Sveřep větevnatý je důležitý pro lidi, kteří se dostali ve svém životě na křižovatku a není jim zcela jasné, kterým směrem se vydat. Cítí, že doposud nenašli ve svém životě pevné místo a jsou nespokojení. I když jsou ctižádostiví a vybavení nespočetným talentem a schopnostmi, plýtvají tím kvůli nedostatku jasných představ o svém cíli. Vyzkouší třeba i několik zaměstnání, jsou ale rychle znudění a věcmi znechucení a nechají se raději pohánět. Zároveň jsou si vědomi, že jim život utíká a dostavuje se proto u nich pocit frustrace a nespokojenosti (viz též Cerato a Scleranthus). Wild Oat pomáhá i při důležitém rozhodování, jako například při volbě povolání.  Sveřep se liší od chmerku (28), protože ten má neustále těžkosti udělat rozhodnutí a stále se zabývá i nejjednoduššími věcmi.

Esence Sveřepu větevnatého je vhodné užívat při nejistotě, pro kterou cestu se rozhodnout, velkém nadání, které je však leží ladem, nedostatku důslednosti, pochybnostech, potížích a nejistotě při volbě školy a zaměstnání, zvláště u mladých lidí, nespokojenosti, frustraci, pochybnostech, které z mnoha květových esencí jsou ty správné.

S esencí Sveřepu větevnatého se učíme neplýtvat svými schopnostmi, pamatovat na podstatné a soustředit se na to, sjednotit a uskutečnit své vlohy a schopnosti, začít jen jednu věc, lépe zacházet s naší energií, zpracovat nevyřízené, rozpoznat nejdůležitější a to zařadit na první místo, postupovat krok za krokem.

Pozitivním potenciálem Sveřepu větevnatého - Wild Oat je jasná představa o vlastním životním úkolu, spojená s pozitivními myšlenkami a cíli a  schopnost rozhodnout se pro správnou životní cestu. Vzhledem k mnohostrannému talentu, který je dobře využíván, se mohou tito lidé paralelně věnovat hned několika životním drahám. Protože se nevzdávají, nevzniká u nich již více dlouhá chvíle.

Spojuji se se svým vnitřním já. 

Užití:

Bachovy kapky se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse jako víno) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. Doporučujeme upíjet během celého dne.
Pokud zrovna nemáte možnost mít při sobě nějakou tekutinu, můžete esenci nakapat i rovnou pod jazyk.

Lze užívat také pomocí mixovací lahvičky

Doporučuje se smíchat maximálně 7 esencí. Od každé esence 2 kapky, výjimku tvoří Krizová esence. Krizové esence nakapeme 4 kapky, v lahvičce jí počítáme za jednu esenci. Dolijeme čistou vodou, můžeme dát kapku. Protřepáme. 

Užívejte tak často, jak je třeba. Nejméně však 4x denně.

4 x denně 4 kapky přímo do pusy nabo do jakékoliv tekutiny.

Délka užívání:

Individuální, většinou stačí 3 týdny. Záleží také na výběru esencí které současně užíváme. Lze využívat celou lahvičku.


Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena. Dále obsahuje jen alkohol a vodu.

Expirační lhůta je uvedena na lahvičče s esencí. Zkušenosti však ukazují, že esence si udrží svoji sílu bez omezení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: