Serafinit - drobné placičky/valounky

Neohodnoceno
479 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Krásný náramek z andělského kamene - serafinitu. Ojedinělý, jemný šperk, který nebývá často k vidění...

 

Serafinit tento jedinečný, nádherně zbarvený kámen, je vynikajícím pomocníkem. Je též kamenem duchovního osvícení. Umožňuje navázat spojení s andělskou říší. Pomáhá svému majiteli nechat se vést hlasem svého srdce a má velmi silný a citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce. Vyzvedne vás k vyšším duchovním vibracím. Ochraňuje vaše tělo a to i při meditacích a astrálních cestách. Ukazuje, jaký pokrok jste již v životě učinili a pomáhá vám najít cestu ke konečným změnám a úplnému naplnění.

Využití: Udává se, že serafinit podněcuje k činnosti míchu, uvolňuje svalové napětí v celém těle až ke krku, potlačuje zimnici a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z drobných placiček/valounků (každý kus je originál), které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost

Užití: ochranný kámen, emocionální léčení, kámen vhodný pro meditace a relaxaci.
Léčebné využití: je vhodným pomocníkem pro uvolnění svalového napětí, k potlačení zimnice a jako talisman při snižování tělesné hmotnosti. 
Vlastnosti: serafinit je vhodný jako doplněk k samoléčení, je kamenem duchovního osvícení, používá se k navázání spojení s andělskou říší. Pomáhá naslouchat hlasu svého srdce, čistí a harmonizuje srdeční čakru a otevírá srdce lásce. Je kamenem vhodným k hledání správné životní cesty, naplnění cílů a získání pocitu uspokojení a přesvědčení. Používá se jako talisman pro ochranu majetku, blízkých a sebe sama. 
Je kamenem vhodným pro emocionální léčení, zotavení se z citového trauma, k podpoře schopnosti vyjádřit lásku. Je výborným meditačním kamenem k navození klidu a pocitu harmonie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky - Placičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: