Mimulus, Kejklířka skvrnitá 20 ml - Bachovy esence

Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Strach ze skutečných a opravdových věcí: z bolesti, nehod, chudoby, samoty, neštěstí, pavouků, tmy, psů, mluvení na veřejnosti, zkoušek, společenského styku, létání, zubaře, výtahu, cestování aj. Těchto strachů je skutečně mnoho a zdají se být nekonečné. Jsou to každodenní strachy, často vypadající jako zcela iracionální, přesto hluboce zakořeněné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte. 

Bachova květová esence Kejklířka skvrnitá pomáhá zvládat strach ze známých příčin (např.: strach ze tmy, samoty, chudoby, ztráty zaměstnání, strachu ze zvířat, zubaře, při trémě a další). Někteří dokonce ze strachu utíkají do nemoci. Mimulus dodá odvahu a sebedůvěru. Je vhodná při koktání, i po jeho blokaci a následně ze strachu návratu nemoci. Při pocitech strachu a hrůzy z již definovaných věcí (zvířata, zkoušky, bouřky, bolesti…). PRO STATEČNOST.

Dávkování:

  • 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

  • 10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

  • 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

  • 10 ml

Návod k užívání:

  • 4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
  • Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

  • Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
  • Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky) <0,01 kcal.

Složení:

  • Rostlinný výtažek z kejklířky skvrnité* 

*květy sbírané pro výrobu esencí pochází z ekologického zemědělství
CZ-BIO-002

Toto tvrzení se nepovažuje za lékařské ani výživové, pouze za tvrzení obecné. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: