Cerato, Rožec 20 ml - Bachovy esence

Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Na nejistoty. Tento květ určen pro ty, kteří znevažují svůj vlastní úsudek a často žádají jiné o radu, aby se ujistili a utvrdili v tom, že je jejich rozhodnutí správné. Rožec je určen pro ty co se příliš drží myšlenek a nápadů těch, u kterých hledají radu, protože výsledkem může být nesprávná cesta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu

Na nejistoty. Tento květ určen pro ty, kteří znevažují svůj vlastní úsudek a často žádají jiné o radu, aby se ujistili a utvrdili v tom, že je jejich rozhodnutí správné. Rožec je určen pro ty co se příliš drží myšlenek a nápadů těch, u kterých hledají radu, protože výsledkem může být nesprávná cesta. Potom říkají „věděl jsem, že jsem to měl udělat tak a tak“. Anebo se mohou ptát všech svých přátel „co bych měl dělat ?“,“co bys udělal na mém místě?“, a pak, když vyslechnou všechny odpovědi, rozhodnou se to udělat přeci jen podle svého! Tito lidé ztratí tolik času v dilematu, že mohou promarnit mnoho příležitostí. Je vhodný dále pro lidi s chybějící intuicí, častou pochybovačností, snadné ovlivnitelnosti,  povídavosti, lehkověrnosti, závislosti na mínění autorit, rodičů apod., jisté naivitě.  

Rožec Vás naučí nenechat se lehce ovlivnit, být kritičtější k radám jiných, hledat svou vlastní cestu, spoléhat sám na sebe, nalézt kontakt se svým vnitřním dítětem nebo vnitřním učitelem, získávat intenzivnější kontakt ke svému vyššímu JÁ, spoléhat sám na sebe.

Užití:

Bachovy kapky se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. Doporučujeme upíjet během celého dne.
Pokud zrovna nemáte možnost mít při sobě nějakou tekutinu, můžete esenci nakapat i rovnou pod jazyk.

Lze užívat také pomocí mixovací lahvičky

Doporučuje se smíchat maximálně 7 esencí. Od každé esence 2 kapky, výjimku tvoří Krizová esence. Krizové esence nakapeme 4 kapky, v lahvičce jí počítáme za jednu esenci. Dolijeme čistou vodou. Protřepáme. 

Užívejte tak často, jak je třeba. 

Délka užívání:

Individuální, většinou stačí 3 týdny. 


Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena.
Expirační lhůta je uvedena na lahvičče s esencí. Zkušenosti však ukazují, že esence si udrží svoji sílu bez omezení.

 

Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: