Beech, Buk lesní 20 ml - Bachovy esence

Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Buk lesní pomáhá lidem, kteří neustále kritizují, nemají žádné porozumění k nedostatkům jiných, nechtějí dělat žádné ústupky. To dobré na jiných lidech vnímají jen velmi těžko. Tím u nich vzniká silný pocit vlastní převahy, připravenost k ryzímu posuzování a arogantní jednání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buk lesní 

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu

Buk lesní pomáhá lidem, kteří neustále kritizují, nemají žádné porozumění k nedostatkům jiných, nechtějí dělat žádné ústupky. To dobré na jiných lidech vnímají jen velmi těžko. Tím u nich vzniká silný pocit vlastní převahy, připravenost k ryzímu posuzování a arogantní jednání. Buk lesní (Beech) se projevuje v rozvoji tolerance, soucitu a pocitem propojenosti s ostatními lidmi. Vynáší na povrch pozitivní vlastnosti, které člověku umožňují vidět i přes mnohé nedostatky dobro v jiných lidech.  Květová esence buku pomáhá lidem takovéto povahy vžít se na chvilku do kůže druhého člověka a zaujmout chápavější a tolerantnější postoj. 

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.

Doporučené dávkování: 

Bachovy esence se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. 
Doporučuje se smíchat maximálně 7 esencí. Od každé esence 2 kapky, výjimku tvoří Krizová esence. Krizové esence nakapeme 4 kapky, v lahvičce jí počítáme za jednu esenci. Dolijeme čistou vodou. Protřepáme. 4 x denně 4 kapky přímo do pusy nabo do jakékoliv tekutiny.

Délka užívání: Individuální, většinou stačí 3 týdny.  Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena. Expirační lhůta je uvedena na lahvičče s esencí.

 

Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: