Agrimony, Řepík lékařský 20 ml - Bachovy esence

Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Řepík lékařský - agrimony je vhodný pro lidi, kteří svůj vnitřní neklid a starosti skrývají za zdánlivě veselou náladou a bezstarostností, je pro ně nemožné či velmi obtížné sdělovat své problémy, konfrontovat se s nimi, přetvářejí se vůči svému okolí i sobě samému. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Agrimony Bach

Řepík lékařský - agrimony je vhodný pro lidi, kteří svůj vnitřní neklid a starosti skrývají za zdánlivě veselou náladou a bezstarostností, je pro ně nemožné či velmi obtížné sdělovat své problémy, konfrontovat se s nimi, přetvářejí se vůči svému okolí i sobě samému. Nepokojný spánek v noci může být rovněž pociťován jako zátěž a zesiluje se bouřlivými a trýznivými myšlenkami(viz také White Chestnut – Bílý kaštan). Agrimony - řepík lékařský pomáhá podívat se na věc z nadhledu

Hlavní přínosy Bachových esencí

1. Efektivní řešení: esence využívají sílu přírody k uklidnění myšlenek a emocí.
2. Pro každého: Bachovy esence jsou tak bezpečné, že je mohou užívat lidé všech věkových skupin
5. Jednoduché použití: stačí jen několik kapek a necháte je pracovat na vašem emocionálním systému.
5. Bachovy esence vám mohou pomoci znovu získat kontrolu nad svými emocemi a vrátit se do stavu klidu a pohodlí.

Mají silný  potenciál, který může vyvolat klid a mír ve vašem životě. Představte si, jak by bylo úžasné procházet dnem bez pocitu, že váš strach a úzkost přebírají kontrolu. To je to, co Vám Bachovy esence nabízí - svobodu od těchto nepříjemných pocitů, abyste se mohli vrátit k tomu, co děláte nejlépe.

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.Doporučené denní dávkování:

Bachovy kapky se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. Doporučujeme upíjet během celého dne.
Pokud zrovna nemáte možnost mít při sobě nějakou tekutinu, můžete esenci nakapat i rovnou pod jazyk.
Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: