Bachova-esence Klidné zvíře

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Psi, kočky, koně a další zvířata mají stejně jako lidé svůj charakter a emoce, jako strach, žárlivost, agresivita, smutek, stesk po domově, plachost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachovy esence "klidné zvíře"

Představujeme Bachovy esence Klidné zvíře - harmonizující přírodní kapky pro vašeho miláčka. Je to kombinace bylin, které rozumí potřebám vašeho psa, kočky nebo jiného domácího mazlíčka.

Každý náš mazlíček je jedinečný, s vlastními charakteristickými rysy a temperamentem. Ale někdy je těžké udržet je v rovnováze. Stres, úzkost nebo strach mohou narušit jejich klid a pohodu. V takových momentech jim Bachovy esence Klidné zvíře nabízejí přírodní podporu, kterou potřebují.

Tyto kapky obsahují vyváženou směs přírodních esencí, kdy každá složka byla pečlivě vybrána pro její unikátní vlastnosti a účinky. Tato směs pomáhá stabilizovat náladu vašeho mazlíčka a přináší mu klid a harmonii.

Bachovy esence Klidné zvíře jsou vyrobeny bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek. Jsou naprosto bezpečné a snadno stravitelné.

Hlavní přínosy Bachových esencí pro zvířata 


1. Přírodní podpora: Obsahují přírodní esence bylin, které pomáhají vašemu mazlíčkovi ve stresových situacích.
2. Kvalita: Vyrobeno bez použití barviv, aditiv a sladidel, důraz na čistotu a kvalitu surovin.
3. Bezpečnost: Naše esence jsou bezpečné, nejsou toxické a jsou snadno stravitelné.
4. Snadná aplikace: Kapky jsou snadno aplikovatelné a mohou být přidány do krmiva nebo vody.

Zvolte Bachovy esence Klidné zvíře pro šťastného a klidného mazlíčka, který se cítí dobře. Esence můžete podat přímo, nebo je nakapat do vody k pití či do misky, pamlsku, případně potřete tlamičku vašeho zvířecího mazlíčka. Platí pravidlo 4x denně 4 kapky.

Složení: Vlašský ořech, Kejklířka skvrnitá, Plané jablko, Oliva, Sporýš lékařský, voda, alkohol, bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek.
 
Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.
 
 
Výrobce:
 
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: klid a harmonie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: