Bachova esence na spánek

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Pokud hledáte zdravý a přírodní způsob jak zlepšit kvalitu svého spánku, pak je Bachova esence na spánek to, co potřebujete. Vyzkoušejte ho dnes a začněte prožívat klidné noci plné sladkých snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachova esence Spánek

Tato speciálně namíchaná esence je tvořena s harmonickými složkami, které vykouzlí klidný, hluboký a kvalitní spánek jako z pohádek. Toto je klíč k lepšímu zítřku, který vám umožní každý den začít se svěží hlavou a plnou energií. Bachovy esence jsou přírodní a bezpečné. Vyráběné z Devaterníku penízkovitého, Bílé lesní révy, Snědku okoličnatého, Slívy třešňové, Bílého kaštanu, vody a alkoholu, tento produkt je bez jakýchkoliv dalších přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek. To zaručuje jeho čistotu a efektivitu.

Pokud hledáte zdravý a přírodní způsob jak zlepšit kvalitu svého spánku, pak je Bachova esence na spánek to, co potřebujete. Vyzkoušejte ho dnes a začněte prožívat klidné noci plné sladkých snů.

Hlavní přínosy Bachových esencí

1. Podporuje hluboký spánek: Bachovy esence na spánek pomáhají relaxovat tělo a mysl, což vede k hlubokému a klidnému spánku.
2. Přírodní složení: produkt je vyroben z přírody a je bez jakýchkoliv přídavků barviv, aditiv, sladidel a cizorodých látek.
3. Zlepšuje celkovou pohodu: podporuje fyzickou a duševní pohodu tím, že zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá tělu se regenerovat.
4. Snadné použití: stačí jen několik kapek před spaním.

 
Složení: Devaterník penízkovitý, Bílá lesní réva, Snědek okoličnatý, Slíva třešňová, Bílý kaštan, voda, alkohol (nebo po domluvě bez alkoholu), bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek.
 
Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte. Bachovy směsi nyní mícháme z ledovcové vody.  Ideální pro děti, dospělé a seniory. Minimální kúra je 3 měsíce. Tvrzení není považováno za zdravotní ani za výživové tvrzení. Označeni je považováno za prosté sdělení.
 
Doporučené denní dávkování: 2-4x denně nakapat 5 kapek pod jazyk, před užitím 5-10 minut nepít, nejíst, nekouřit. Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy
Obsah: 30 ml
 
Výrobce:
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: pro lepší spánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: