Bachova esence - Na cesty

Neohodnoceno
429 Kč
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Vynikající investicí do vašeho zdraví a pohody. Je to malá cena za možnost cítit se lépe v autě nebo letadle, být v harmonii a žít plněji. Naše slova ani sliby nejsou potřeba - Bachovy esence "Na cesty" mluví za vše. Vyzkoušejte je a uvidíte sami.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachova esence "Na cesty"

Kapky můžete využívat před cestou i během. Dopřeje vám klidnější prožitek z jakékoliv jízdy. Bachovy esence "Na cesty" je jedním z nejkvalitnějších přírodních doprovodů na vaší cestě za zdravím a harmonií.

Tento krystalově čistý elixír v sobě ukrývá  tajemství a dárky přírody - Oliva, Netýkavka žlázonosná, Kaštan bílý, Kejklířka Skvrnitá a Devaterník penízkovitý. Mícháme ho s přírodní ledovcovou vodou, která zvyšuje jeho účinky a umožňuje mu působit ještě hlouběji a léčivěji.

Žádné barviva, žádné aditiva, žádná sladidla. Jen příroda a její skvosty. Čisté a nefalšované Bachovy esence na cesty jsou připraveny stát se vaším věrným společníkem. Nyní si představte, že toto všechno můžete mít v malém lahvičce, kterou můžete mít vždy u sebe.

Hlavní přínosy Bachových esencí


1. Čisté, bez aditiv, barviv, sladidel a jiných cizorodých látek - jen přírodní esence a ledovcová voda pro nejhlubší a nejefektivnější účinky.
2. Elixírem klidu a harmonie, který vám pomůže najít vnitřní rovnováhu a mír.
3. Malá lahvička je ideální na cesty a můžete ji mít vždy u sebe.
4. Vynikající investicí do vašeho zdraví a pohody. Je to malá cena za možnost cítit se lépe, být v harmonii a žít plněji.

Složení: Oliva, Netýkavka žlázonosná, Kaštan bílý, Kejklířka Skvrnitá, Devaterník penízkovitý, voda, alkohol, bez přídavků barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek. Bachovy směsi nyní nově mícháme z ledovcové vody.  

Ukládejte mimo dosah dětí, při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy, Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. Před upotřebením protřepejte.
 
Doporučené denní dávkování: 2-4x denně nakapat 5 kapek pod jazyk, před užitím 5-10 minut nepít, nejíst, nekouřit. Obsah: 30 ml
 
Výrobce: 
Stoneheart Group, s.r.o. - směsi míchá Mgr. Jan Honig, MBA - certifikovaný terapeut BIEP LEVEL II.
28.října 93/25, Opava, 74705, tel. +420 792520064
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální Bachovy esence
Hmotnost: 0.03 kg
Objem: 30 ml
Účel: cestování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: