Dřevěná palička na tibetské misky

Neohodnoceno
69 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

 Zvyšte své zážitky s tibetskými miskami tím, že si pořídíte tyto kvalitní dřevěné paličky. Vychutnejte si krásu a harmonii zvuků, které vytvářejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÁ PALIČKA NA TIBETSKÉ MISKY 

Tibetská mísa nebo také zpívající mísa je tradiční ozvučný lidový nástroj ze slitiny sedmi kovů ve tvaru mísy, který pochází z Nepálu a byl používán už v polovině 3. tisíciletí př. n. l. nejen k léčení neduhů těla a mysli ale i k různým meditacím.

Kromě tradičního meditačního použití se tibetské zpívající mísy používají k hluboké relaxaci a regeneraci svalů, k úlevě od bolesti kloubů, svalů a ramen, ke zmírnění bolesti spojené s ischiasem, trávicím systémem, bolestmi hlavy a migrénami nebo úrazy páteře, ke zlepšení cirkulace, uvolnění napětí nebo blokování, otevření toku energie, odstranění toxinů z těla.

Ve zvuku tibetské misky se prý odráží vibrace vesmíru. Tyto hudební nástroje jsou domovem v Himálaji. Frekvence jejich tónů pomáhají lidskému duchu i tělu nalézt přirozenou frekvenci, a tím je harmonizují a léčí. Dřevěné paličky na tibetské misky jsou esenciálním nástrojem pro každého, kdo se zabývá používáním tibetských misek pro meditaci nebo léčení. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou navrženy tak, aby perfektně vyhovovaly tvaru a velikosti tibetských misek.

Palička je oboustranná, s jednou stranou určenou pro jemné zvonění a druhou pro silnější a hlubší zvuk. Každá palička je ručně vyřezávána a ošetřena, aby byla co nejodolnější a trvanlivá. Dřevěné paličky na tibetské misky jsou také skvělým dárkem pro každého, kdo se zajímá o tibetské misky nebo hledá nový nástroj pro svou meditativní praxi. Zvyšte své zážitky s tibetskými miskami tím, že si pořídíte tyto kvalitní dřevěné paličky. Vychutnejte si krásu a harmonii zvuků, které vytvářejí.

Doplňkové parametry

Kategorie: FENG SHUI
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: