Zlatý strom života Feng Shui

Neohodnoceno
229 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Uvrhněte svůj interiér do harmonické rovnováhy s touto exkluzivní zlatou sochou Ganéši, vyrobenou z pryskyřice. S výškou 7,5 cm je tato socha ideální dekorativní prvek, který přináší do vašeho prostoru filozofii feng shui a odráží moudrost, prosperitu a štěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STROM ŽIVOTA FENG SHUI 

je považován za posvátný symbol, který má významné významy v náboženských i duchovních filozofiích. Zatímco strom života symbolizuje mnoho různých věcí, existuje několik společných témat, která tento symbol představuje ve více kulturách. 

Strom života symbolizuje něčí individualitu, protože všechny stromy jsou jedinečné a jejich větve raší v různých bodech a v různých směrech. Symbolizuje osobní růst člověka v jedinečnou lidskou bytost, protože různé zkušenosti jej formují do toho, kým jsou. Postupem času stromy získávají více jedinečných vlastností, protože větve se odlamují, rostou nové a počasí si vybírá svou daň - po celou dobu zůstává strom silný a pevný. Toto je metafora toho, jak lidé během svého života rostou a mění se a jak je jejich jedinečné zážitky formují a posilují jejich individualitu.

Dekorace, dárkové předměty.

Výška: cca 7,5 cm

Šířka: 6 cm

Materiál: mosaz

Doplňkové parametry

Kategorie: FENG SHUI
Hmotnost: 0.6 kg
Výška: 7,5 cm
Barva: Zlatá
Materiál: Mosaz
Motiv, postava: Strom Života

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: