Přívěsek valounek - Záhněda

Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Současně umí během meditace zvyšovat vibrace. Jde o ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. Svému majiteli předává starost o životní prostředí a ekologická řešení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Současně umí během meditace zvyšovat vibrace. Jde o ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. Svému majiteli předává starost o životní prostředí a ekologická řešení. Rovněž se jedná o vynikající prostředek proti stresu. Pomáhá v klidu a vyrovaně překonávat obtížné situace. Dodává sílu při rozhodování. Neutralizuje negativní vibrace, zahání geopatogenní stres, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Přináší pozitivní vibrace, které vyplní okolní prostor.

Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Lze ji použít k ochraně zemské čakry pod nohama a k jejímu uzemnění, jestliže je v oné oblasti narušena zemská energie. Duševně přináší úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Potlačuje sklon k sebevraždě a rozpolcenost způsobenou životem v současné inkarnaci. Potlařuje noční můry  a objasňuje význam snů. Pokud se dostane do kontaktu s negativními city, dokáže je jemně a citlivě rozehnat.  Lze ji použít při věštění z koule, kdy lze získat jasný vhled do nitra věcí a současně zahnat strach. Likviduje střety protikladů, zvyšuje soustředěnost a potlačuje komunikační problémy.  Umožňuje přechod vědomí mezi hladinami alfa a beta a pomáhá očistě mysli pro meditaci. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Léčebné využití: záhněda je zvláště učinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti - včetně bolestí hlavy - a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Záhněda potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: