Voodoo panenka - Modrá

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení

Panenka reprezentuje osobu - někoho, komu chce čaroděj pomoci nebo jej vyléčit. Panenka tedy demonstruje materiální úroveň a čaroděj do ní vkládá kouzlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magie panenek byla a stále je v mnohých přírodních kulturách důležitou součástí magické praxe. Historie používáná magie panenek sahá až k říši Chaldejců. Měla velký vliv na rozvoj bílé magie. I mnohé africké kmeny vyvíjely mocné a efektivní techniky panenkové magie. Bylo to za účelem pomáhat, ale i škodit. Tyto techniky se tedy vydatně používaly a včlenily se do čarodějnické kmenové praxe od prvopočátků. Magie panenek také byla důležitou součástí praxe haitského voodoo.

Panenka reprezentuje osobu - někoho, komu chce čaroděj pomoci nebo jej vyléčit. Panenka tedy demonstruje materiální úroveň a čaroděj do ní vkládá kouzlo.

Panenka se vždy vyrábí cíleně a má vykonávat vůli čaroděje. Panenku není možno zaměňovat s bytostí ani na materiální úrovni ani v astrální rovině. Jsou to dvě různé techniky.

Narozdíl od toho bytost vykonává vůli čaroděje. Není zástupcem někoho či něčeho. Toto rozlišení je důležité. Pomáhá rozhodnout se mezi použitými technikami. Jestli je vhodné použít panenko nebo bytost.

Bytost mág vytváří ke splnění jedné nebo více specifických úloh. Dává jí jméno a identitu, aby ji mohl řídit a kontrolovat. Bytost nezastupuje žádnou osobu, je výtvorem představivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: RITUÁLNÍ PŘEDMĚTY A POMŮCKY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: