Šungitová pyramida - malá

Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Šungitová pyramida s hladkým povrchem stěn a matnou podstavou.  Šungit je velmi populárním a vyhledávaným kamenem pro své léčivé účinky. Pyramida ze Šungitu odstraní působení elektromagnetického smogu a geopatogenních zón. Celkově harmonizuje energie v místnosti.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 ŠUNGIT / VÝZNAM A VLASTNOSTI

 

Šungit je velmi populárním a vyhledávaným kamenem pro své léčivé účinky. Rozměr podstavy: cca 30x30mm. Výška pyramidy: cca 20mm.  Šungit má omlazující schopnosti.

  • Dokáže navrátit pružnost, lesk a zdravou barvu vašim vlasům a pleti.
  • Zmírňuje tvorbu vrásek a ochabování kůže.
  • Léčí kožní onemocnění, podporuje obranyschopnost organismu a pomáhá předcházet nachlazení.
  • Má pozitivní vliv na správnou činnost žaludku, uzdravuje slinivku břišní a žlučník a má pozitivní vliv na fungování jater, ledvin a srdce.
  • Také má schopnost udržovat cévy v nejlepší formě a léčí cévní obtíže. Zpomaluje růst rakovinotvorných buněk, bojuje proti impotenci a působí proti chudokrevnosti.
  • Pomáhá při astmatu a je velmi vhodný také pro cukrovkáře. Udržuje v dobré psychické i fyzické kondici.

Náleží elementu Země a ovlivňují jej planety Merkur, Venuše a Saturn. Nejvýrazněji působí na čakru kořenovou, sakrální a solar plexus. Šungit je velice vzácný a silný kámen.

Významně působí jak na lidi, tak zvířata. Má schopnost ochraňovat, čistit, dobíjet energií, regenerovat a léčit vše živé, co se vyskytuje v jeho blízkosti. Pomáhá při věštění a cestách do minulých životů. Je prostoupen moudrostí, nadhledem a vyrovnaností, které předává svému majiteli. Učí pozitivnímu pohledu na svět, podporuje radost a lásku k sobě samým a přispívá k osobnímu růstu. Ochraňuje před elektromagnetickým zářením a pročišťuje napjatou atmosféru a konflikty.

 

Rádius působení pyramidy:

 velikost pyramidy v cm  2x2  3x3   4x4   5x5   6x6   7x7   8x8   9x9   10x10 
 rádius v m 0,5 1 1,6 2,8 3,8 4,5 6,5 8 10

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šungit
Záruka: 2 roky
Výška: 30 mm
Šířka: 30 mm
Účel: Očista prostoru od elektrického záření ze spotřebičů
Materiál: Šungit
Motiv, postava: Pyramida

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: