Serafinit sekaný

Neohodnoceno
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (24 ks)

Serafinit je vhodný jako doplněk k samoléčení, je kamenem duchovního osvícení, používá se k navázání spojení s andělskou říší. Pomáhá naslouchat hlasu svého srdce, čistí a harmonizuje srdeční čakru a otevírá srdce lásce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užití: ochranný kámen, emocionální léčení, kámen vhodný pro meditace a ralaxaci, ale také řezbářské práce jako dekorativní kámen.
Léčebné využití: je vhodným pomocníkem pro uvolnění svalového napětí, k potlačení zimnice a jako talisman při snižování tělesné hmotnosti. Tradičně byl serafinit používán jako amulet proti hadímu uštknutí.
Vlastnosti: serafinit je vhodný jako doplněk k samoléčení, je kamenem duchovního osvícení, používá se k navázání spojení s andělskou říší. Pomáhá naslouchat hlasu svého srdce, čistí a harmonizuje srdeční čakru a otevírá srdce lásce. Je kamenem vhodným k hledání správné životní cesty, naplnění cílů a získání pocitu uspokojení a přesvědčení. Používá se jako talisman pro ochranu majetku, blízkých a sebe sama. 
Je kamenem vhodným pro emocionální léčení, zotavení se z citového trauma, k podpoře schopnosti vyjádřit lásku. Je výborným meditačním kamenem k navození klidu a pocitu harmonie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekané náramky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: