Přívěsek valounek - Jaspis mix

Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (35 ks)
Možnosti doručení

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Jaspis obecně: směs chalcedonu a křemene, vyskytující se v mnoha barvách, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Nabízejí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Jaspis obecně: směs chalcedonu a křemene, vyskytující se v mnoha barvách, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii. Nabízejí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení. Každá barva jaspisu přísluší dané čakře. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů tím, že s vámi spolupracuje na tom, abyste se na ně zaměřili prostřednictvím svým otevřených energetických center.  Přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů a podněcuje čestné chování k sobě samému. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je třeba jej používat dlouhodobě neboť funguje pomalu.

Brekciový jaspis: jako blízký příbuzný červeného jaspisu podporuje sílu vůle i osobní sílu. Ve středověku ho bojovníci používali na zvýšení odvahy v boji. Zlepšuje organizační schopnosti, uvolňuje a dává nám pocit úplnosti. Vnáší radost do života, snižuje stres a vyjasňuje vyhlídky do budoucnosti. Vyvažuje a energeticky vylazuje  čakry a vyvažuje jinovou a jangovou energii. Skvěle pomáhá zůstat nohama pevně na zemi a uchovat si citovou stabilitu. Odvádí z hlavy nadbytečnou energii, a přináší tak duševní jas. Je to kámen věčné lásky, plodnosti a věrnosti.
 

Posiluje zejména rozumný způsob života a snižuje přecitlivělost vůči ostatním lidem. Výborný ochranný kámen pro astrální cestování. Pomáha při komunikaci se zvířaty a léčí alergie, hlavně u zvířat, ale i u lidí.

 Léčebné účinky: zmírňuje krvácení. Podporuje zdravý růst nehtů a vlasů. Chrání před onemocněním kůže a proti zvýšené činnosti štítné žlázy. Nejsilněji působí na základní čakře a na čelní čakře, lze jej užívat i jako elixír. Nehty, vlasy a kůži je nutno masírovat.  Posiluje regeneraci a samoléčicí síly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: