Přívěsek anděl - Ametyst

Akce
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Nádherný přívěsek ve tvaru anděla s tělem z ametystu. Design ve tvaru anděla přidává na jeho duševní a duchovní hodnotě, přičemž anděl symbolizuje ochranu, pohodlí a vedení. Přívěsek je ručně vyroben s ohledem na detaily, což z něj činí nejen nádherný šperk, ale také kousek umění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherný přívěsek ve tvaru anděla s tělem z Ametystu.

Představujeme vám krásný andělský přívěsek, jehož tělo je vyrobeno z kouzelného ametystu. Tento jedinečný kousek je ideální jako osobní amulet nebo jako výjimečný dárek pro někoho, koho máte rádi. Ametyst je známý svými silnými léčivými a ochrannými vlastnosti, takže tento přívěsek může sloužit jako silný talisman. Design ve tvaru anděla přidává na jeho duševní a duchovní hodnotě, přičemž anděl symbolizuje ochranu, pohodlí a vedení. Přívěsek je ručně vyroben s ohledem na detaily, což z něj činí nejen nádherný šperk, ale také kousek umění.

AMETYST / VLASTNOSTI A ÚČINKY

Charakteristika: Ametyst je kámen, který otevírá duchovní a mimo smyslové vnímání a podporuje soustředění na jasnozrakost. Tento kámen může pomoci překonat smutek po ztrátě blízké osoby a posiluje intuici, vizie a snění. Také chrání před následky konzumace alkoholu, je kamenem čistoty a posiluje věrnost a emocionální lásku. Ametyst také poskytuje stabilitu a nezávislost; ochraňuje před negativním vlivem ostatních lidí tak, že psychické útoky proměňuje na lásku. Je symbolem vnitřní čistoty a obětavosti.

Ametyst je také spojen s některými znameními zvěrokruhu: Beran, Panna, Ryby, Střelec a Vodnář a je také spojen s planetami Jupiter, Neptun a Uran.

Léčebné vlastnosti: Ametyst může podporovat tvorbu hormonů, harmonizuje metabolismus a posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Může být užitečný při léčení bolesti hlavy, uvolňování napětí a léčení ran. Ametyst může zmírnit podlitiny a otoky, pomáhá při poruchách sluchu a může léčit nerovnováhu žaludečního a dýchacího systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGETICKÉ ŠPERKY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: