Přívěsek valounek - Obsidián vločkový

Neohodnoceno
65 Kč
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Je ekvivalentem čínského symbolu jin a jang, který představuje jednotu protikladů, které tvoří život. Pochází ze žhavého nitra Země, sopečná činnost jej vynesla na povrch. Stejně také působí. Zavádí nás do našich vlastních hloubek a vlastního "podsvětí", vynáší je na povrch a činí je vnímatelnými. Tento kámen nás konfrontuje s původní neprojevenou tvůrčí energií a očistným ohněm a světlem neznámých hloubek nevědomí a všech nevyřešených rozporů, jež byly odsunuty do podvědomí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je ekvivalentem čínského symbolu jin a jang, který představuje jednotu protikladů, které tvoří život. Pochází ze žhavého nitra Země, sopečná činnost jej vynesla na povrch. Stejně také působí. Zavádí nás do našich vlastních hloubek a vlastního "podsvětí", vynáší je na povrch a činí je vnímatelnými. Tento kámen nás konfrontuje s původní neprojevenou tvůrčí energií a očistným ohněm a světlem neznámých hloubek nevědomí a všech nevyřešených rozporů, jež byly odsunuty do podvědomí. Vibrace této ohnivě jasné energie zemského nitra skrývá nyní obsidián ve své podstatě, která je stejně jako jeho barva symbolem Země a hmoty. Tak nás spojuje se skrytým světlem, z něhož vznikl zhuštěním veškerý život a hmota, a které dál září v nejhlubším nitru všech lidí a věcí.

Po přiložení na duchovní čakru přináší vločkový obsidián úlevu, neboť uvede vaši mysl do správného nastavení, aby dokázala správně vnímat. Upozorňuje na zakořeněné způsoby jednání. Poučí vás o ceně, kterou jste zaplatili za chyby i úspěchy. Jedná se o kámen zosobňující čistotu, zajišťující rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Sněhová vločka vám pomůže rozpoznat špatné myšlenky a oprostit se od nich. Současně umožňuje zbavit se chybných způsobů uvažování. Přináší klid a vnitřní soustředění. S pomocí tohoto obsidiánu lze zesílit izolaci a samotu a lze se tak snáze ponořit do meditace.

Obsahuje jemné bílé nebo šedé krystalky křemene připomínající vločky sněhu.Spojuje tedy v sobě dobro i zlo, vnější  i vnitřní síly, světlo a tmu, dynamiku i klid. Propůjčuje sílu a vytrvalost a uzemňuje bujné představy. Umožňuje nám rozlet, aniž bychom ztratili z obzoru zemi, užívat radosti života, aniž bychom utrpěli ztrátu. Zvlášť pomáhá při silném duševním napětí, které vzniká při rozjezdu nových aktivit a při strachu z něčeho neznámého.

Harmonizační účinky: působí blahodárně na cévy a kostru. Zlepšuje krevní oběh. Zvlášť účinný je při nízkém krevním tlaku a špatném prokrvování rukou a nohou.  Použijte jej k ohřátí promrzlých končetin, k zlepšení rozostřeného vidění, k utišení migrén a zahnání hlubokých depresí. Odstraní bolest a zároveň vás nabije energií. Chrání před infekcemi, ať již virovými, bakteriovými nebo plísňovými. Pomáhá snižovat žaludeční potíže a revmatické bolesti. Brání vzniku různých zánětů a urychluje jejich léčení. Přispívá k lepšímu spalování tuků a podpoří zdravou regeneraci buněk a kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: