Masážní prsten - stříbrná barva

Neohodnoceno
119 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Masážní prstýnek je vyroben z pružného materiálu, který je vhodný pro tlakovou stimulaci bodů lokalizovaných na prstech. Tyto body odpovídají konkrétním vnitřním orgánům nebo jiným částem těla

Detailní informace

Detailní popis produktu

S čím pomůže prstýnek

Masážní prstýnek je vyroben z pružného materiálu, který je vhodný pro tlakovou stimulaci bodů lokalizovaných na prstech. Tyto body odpovídají konkrétním vnitřním orgánům nebo jiným částem těla. Masáž palce například ovlivňuje dýchací systém, ukazováček stimuluje funkci tlustého střeva, masáž prostředníčku působí na krevní oběh, podporuje reprodukční funkce, snižuje bolesti hlavy a zlepšuje paměť, prsteníček má největší vliv na pohybový aparát a stimulace malíčku je výhodná pro osoby se srdečními obtížemi či s problémy v oblasti tenkého střeva. Vedle těchto konkrétních účinků má masáž ještě vliv na lymfatický systém.

Jak na to

Masážní prstýnek si navlékněte na prst a tlakem po něm opakovaně přejíždějte. Tlak by měl být tak velký, aby masáž vyvolala lokální vegetativní reakci – pocit tepla a zčervenání kůže. Masírujte po dobu cca 2 minut několikrát denně. Masáž neprovádějte na odřené ruce.

Obecné účinky

  • stimulace imunitního systému
  • podpora prokrvení
  • redukce otoku
  • zvýšení hybnosti
  • aktivace mozkové činnosti s následným zvýšením koncentrace

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky Voodoo a jiné
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: