Manganokalcit

Neohodnoceno
150 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Manganokalcit je růžová odrůda Kalcitu. Též se mu říká Růžový vápenec a řadí se mezi kameny lásky a odpuštění. Uklidňuje, uzemňuje a napomáhá koncentraci. Do života svého majitele přitahuje ničím nepodmíněnou lásku a lásku k sobě samým.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manganokalcit je růžová odrůda Kalcitu. Též se mu říká Růžový vápenec a řadí se mezi kameny lásky a odpuštění. Uklidňuje, uzemňuje a napomáhá koncentraci. Do života svého majitele přitahuje ničím nepodmíněnou lásku a lásku k sobě samým. Učí nás mít se rádi takoví, jací jsme. Tímto nám manganokalcit zvyšuje sebevědomí a neutralizuje ostych z veřejného projevu. Je velmi nápomocný při potlačování napětí a úzkostí. Zbavuje strachů a smutků pramenících v minulosti. Umožňuje překonat traumata a křivdy. Je výborným meditačním kamenem, který najde uplatnění i při léčbě psychosomatickým obtíží.

Příznivě působí na nervový systém a lze jej používat preventivně proti vzniku migrény. Posiluje obranyschopnost organismu a velkým pomocníkem v boji proti problémům s trávením a ucpáváním cév.

Ostatní léčebné účinky jsou totožné s kalcitem.

Doplňkové parametry

Kategorie: KAMENY - POLODRAHOKAMY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: