Přívěsek valounek - Lepidolit

Neohodnoceno
69 Kč
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Odstraňuje elektromagnetické znečištění. Měl by ležet na počítačích, aby pohlcoval jejich vyzařování. Lepidolit vždy trvá na tom, že bude použit pouze k dosažení nejvyššího dobra. Odstraňuje všechno negativní. Aktivuje a otevírá krční čakru, třetí oko a korunní čakru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Odstraňuje elektromagnetické znečištění. Měl by ležet na počítačích, aby pohlcoval jejich vyzařování. Lepidolit vždy trvá na tom, že bude použit pouze k dosažení nejvyššího dobra. Odstraňuje všechno negativní. Aktivuje a otevírá krční čakru, třetí oko a korunní čakru. Pročišťuje zablokování a přináší vesmírnou moudrost. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a zprostředkovává přístup k záznamům duše. Naladí vás na myšlenky a pocity  pocházející z jiných životů, které jsou příčinou bloků v současném životě. Současně vás dokáže posunout o kus dál do budoucna.

Lepidolit poslouží mimořádně dobře také při zmírňování stresu a deprese. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Lepidolit obsahuje lithium a pomáhá při stabilizaci výkyvů nálad a návalů strachů nebo paniky. Je vynikající při překonávání jakékoliv citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Jakožto kámen přechodu odhaluje a proměňuje staré vzory a překonané způsoby chování. Lepidolit vede k nezávislosti a dosahování stanovených cílů bez pomoc zvenčí.

Podněcuje intelektuální a analytické schopnosti. Díky své schopnosti podporovat objektivitu a soustředění urychluje rozhodování. Soustřeďuje se na to, co je opravdu důležité, přičemž dokáže odfiltrovat rušivé prvky. V citovém životě umožňuje setrvávat ve vlastním prostoru, kam nesahá vliv ostatních. Jedná se o kámen přinášející klid, který tiší neklidné spaní a emocionální stres. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

Léčebné využití: lepidolit dokáže lokalizovat místa nerovnováhy. Položí-li se právě na místo takové nerovnováhy, začne zlehka vibrovat. Přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při vyčerpání, epilepsii a Alzheimerově chorobě. Potlačuje bolest při ischiasu a neuralgii.  Pomáhá překonávat kloubní problémy. Kůži a pojivovou tkáň zbavuje jedovatých látek. Lepidolit je vynikající v době menopauzy, zejména v podobě drahokamového elixíru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: