Lapač snů - střední červený

Neohodnoceno
289 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Tento elegantní lapač snů v živé červené barvě přináší vitalitu, vášeň a ochranu do vašeho prostoru spánku. Jeho střední rozměry jsou ideální pro vytvoření výrazného a dynamického designu. Červená barva symbolizuje energii, sílu a lásku. Nechte se unášet vášnivými vlnami energie a nechte lapač snů, aby vám přinesl jen ty nejžhavější a inspirativní sny. Ponořte se do světa energie a vášně s naším Lapačem snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální lapač snů střední velikosti se bude krásně vyjímat ve vaší ložnici nebo dětském pokojíčku.  Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Rozměry: menší kruh má v průměru 7 cm, větší kruh má 11 cm

VÝZNAM ČÁSTÍ U LAPAČE SNŮ :
Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 


Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energiia sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 


Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí...

Doplňkové parametry

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: