Lapač snů - střední bílošedý se třpytkami

Neohodnoceno
319 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Ponořte se do světa snů s naším Lapačem snů v bílošedé barvě se třpytkami. Tento elegantní lapač snů v kombinaci bílé a šedé barvy s třpytivými detaily přináší klid, eleganci a magii do vašeho prostoru spánku. Jeho střední rozměry jsou ideální pro vytvoření výrazného a zářivého designu. Bílošedá barva symbolizuje čistotu, rovnováhu a jemnost, zatímco třpytivé detaily dodávají lapači snů zvláštní kouzlo. Nechte se unášet bílošedými vlnami energie a září třpytek a nechte lapač snů, aby vám přinesl jen ty nejkrásnější a magické sny. Ponořte se do světa elegance, pohody a kouzla s naším Lapačem snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

VÝZNAM ČÁSTÍ TALISMANU:
Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 
Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energii a sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 
Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí...

Velikost: průměr kruhu cca 11 cm, délka se závěsem cca 50cm

Doplňkové parametry

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: