Lapač snů - menší černý

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

Ponořte se do tajemného a ochranného světa snů s naším Lapačem snů v černé barvě. Tento elegantní lapač snů přináší klid, ochranu a magickou atmosféru do vašeho prostoru spánku. Díky svým menším rozměrům ho snadno umístíte kamkoli a užijete si snové dobrodružství s pocitem bezpečí. Černá barva symbolizuje tajemství, sílu a mystiku. Nechte se unášet černými vlnami energie a nechte lapač snů, aby vám přinesl jen ty nejkrásnější a inspirativní sny. Ponořte se do světa magie a ochrany s naším Lapačem snů - menším černým.

Rozměry:

  • průměr většího kola 9 cm
  • menší kolo 6 cm
  • celková délka se závěsem cca 50 cm

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

VÝZNAM ČÁSTÍ TALISMANU:
Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 
Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energiia sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 
Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí...

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače snů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: