Lapač snů - menší béžový

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Ponořte se do teplého a uklidňujícího světa snů s naším Lapačem snů v béžové barvě. Jeho kompaktní rozměry vám umožní snadno ho umístit kamkoli, abyste si mohli užívat snové dobrodružství s pocitem bezpečí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač snů béžový

Ponořte se do teplého a uklidňujícího světa snů s naším Lapačem snů v béžové barvě. Tento elegantní lapač snů přináší klid, pohodu a ochranu do vašeho prostoru spánku. Jeho kompaktní rozměry vám umožní snadno ho umístit kamkoli, abyste si mohli užívat snové dobrodružství s pocitem bezpečí. Béžová barva symbolizuje pohodu, harmonii a přirozenost. Nechte se unášet béžovými vlnami energie a nechte lapač snů, aby vám přinesl jen ty nejkrásnější a inspirativní sny. Ponořte se do světa pohody a klidu s naším Lapačem snů.

Rozměry:

  • průměr většího kola 9 cm
  • menší kolo 6 cm
  • celková délka se závěsem cca 50 cm

VÝZNAM ČÁSTÍ TALISMANU:
Kamínek: Kamínek uprostřed síťky znázorňuje "vlastní já" člověka. Je to střed, kolem kterého se točí svět. Indiáni věří tomu, že se sny (ať už dobré, špatné nebo strašidelné) snaží najít každého člověka. A že tohle centrum (vlastní já) je třeba chránit, především před negativní energií. Proto šamani vymysleli Indiánům lapač snů. 
Kruh: Kruh lapače snů má 2 významy: představuje svět a vesmír a chrání kamínek (tedy vlastní já člověka). Je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí. Kruh (často z vrbové větvičky omotané kůží) má zadržovat negativní vlnění. 
Peříčko: Peříčka jsou přivázána ke kruhu. Zachytávají vesmírnou energiia sny a dopředu je filtrují. Noční můry jsou odraženy pryč a sladké sny jsou přeneseny do síťky. Ta také zachytí všechnu negativní energii, která by přece jen přes pírka prošla. 
Síť: Síť s uzlíky je v lapači snů to nejdůležitější! Chytá děsivé sny a negativní síly. Indiáni totiž věří, že negativní energie, která se v síti zachytí, zabloudí a nenajde cestu ke kamínku uprostřed (tedy k člověku). Symetrie sítě symbolizuje harmonii. A přesně tu všichni zlí duchové nenávidí...

Doplňkové parametry

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Hmotnost: 0.1 kg
Délka: 11 cm
Materiál: dřevo , plast
Motiv, postava: lapač snů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: