Kyvadlo - Ametyst s květem života (malé)

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (16 ks)
Možnosti doručení

Krásné kyvadlo se symbolem květu života pro zodpovězení vašich otázek a zjednodušení vašeho života. Jeho prostřednictvím lze však zjistit i zdravotní stav, vlohy a schopnosti člověka, stav lidských vztahů a odkrýt i další široké spektrum otázek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VĚŠTECKÉ KYVADLO S AMETYSTEM A KVĚTEM ŽIVOTA 

Siderické kyvadlo je snad nejjednoznačnější věšteckou technikou, neboť dokáže odpovídat ano či ne. Jeho prostřednictvím lze však zjistit i zdravotní stav, vlohy a schopnosti člověka, stav lidských vztahů a odkrýt i další široké spektrum otázek.

AMETYST VLASTNOSTI 

Kámen ametyst patří do nejvyššího centra energie (7. čakra). Je kamenem čistoty ducha a meditace, působí jako spojnice duše a duchovna. Jeho účinky nás odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Pomáhá nám objevovat sebeobětování, lásku, pokoru, a nezištnost. Těmito vlastnostmi nám otevírá cestu do jiných dimenzí bytí. Je to kámen inspirace, směřuje naše myšlení k tvořivé práci a probouzí v nás intuici.

KVĚT ŽIVOTA VÝZNAM 

Květ života je jedním ze symbolů, které provází historii lidstva od pradávných dob. Objevuje se v různých epochách a podobách, je vždy na čas zapomenut a následně znovu objeven. Jeho význam je ale ve všech variantách podobný. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Pro plné pochopení účinnosti a síly symbolu je třeba porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahuje.

Celková délka: cca 25 cm

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyvadla
Hmotnost: 0.1 kg
Délka: 25 cm
Barva: fialová
Materiál: Ametyst
Motiv, postava: kyvadlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: