Křišťál surový

Neohodnoceno
69 Kč
Skladem (43 ks)
Možnosti doručení

Tento křišťál je těžen ručně. Surové křišťály jsou známé svou schopností absorbující negativní energii z okolí a proměňovat ji v pozitivní, což vede k harmonii a vyrovnanosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KŘIŠŤÁL VLASTNOSTI, ÚČINKY A VÝZNAM

Křišťál je drahokamová odrůda křemene. Bývá čirý, průsvitný až zcela průhledný a občas přechází do mléčného křemene. Lze jej použít na všechna místa a energetická centra našeho těla.

  • Podporuje samostatnost a vůdčí schopnosti
  • Neutralizuje negativní energii a převádí ji na pozitivní
  • Používá se při výkladu karet, meditaci a odblokování
  • Čistí a harmonizuje prostor a projasňuje mysl

 

UMÍSTĚNÍ A ČIŠTĚNÍ KŘIŠŤÁLU

  • nejlépe nosit blízko u sebe
  • pro  zvýšení vibrací lze kámen umístit kamkoliv v prostoru místnosti
  • čistí se vlažnou vodou po každém použití

 

Veškeré uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

 

 

 

KŘIŠŤÁL - je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, pomáhá čistit a aktivovat sedmou základní čakru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kameny - surové
Hmotnost: 0.1 kg
Průměr: 3 - 5 cm
Materiál: surový ( neopracovaný) křišťál
Účel: Harmonie a klid duše
Motiv, postava: kámen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: