Klíčenka - Lapač snů s červeným jaspisem

Neohodnoceno
129 Kč
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení

Naše klíčenka v podobě lapače snů s červeným jaspisem je stylovým a funkčním doplňkem, který vám přináší ochranu a pozitivní energii na cestách

Detailní informace

Detailní popis produktu

MĚJTE SVŮJ LAPAČ SNŮ STÁLE U SEBE V PODOBĚ KLÍČENKY 

  • Délka: cca 20 cm
  • Drůměr kruhu: 4 cm

Červený jaspis je známý svými ochrannými a posilujícími vlastnostmi a je spojen s energií kořene, síly a vitality. Tato krásná klíčenka s lapačem snů vytváří ochranný štít a filtruje negativní energie, zatímco vám přináší klid a bezpečí. Buďte styloví a chránění s naší klíčenkou v podobě lapače snů s červeným jaspisem. Jedná se o zmenšený lapač snů, který můžete nosit všude s sebou a odbourávat negace, které atmosféra kolem Vás obsahuje. Je vyroben z pravých polodrahokamů. 

Jaspis: přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Léčebné využití: dodává energii, pomáhá zmírnit porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LAPAČE SNŮ
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: