Přívěsek valounek - Jaspis leopardí

Neohodnoceno
55 Kč
Skladem (65 ks)
Možnosti doručení

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Je mostem k nejhlubším tajemstvím duality, pomáhá při vyrovnání rovnováhy mezi světlem a temnotou, učí chápat temnotu jako doplněk světla, nikoli jako její nežádoucí protiklad. Má silnou ochrannou moc. Je šamanským kamenem pro změnu podoby, pomáhá při cestování a kontaktování pomocníků Jaguára, Pumy, Levharta a Pantera. Krystal, který je někdy střídán s jaguářími, panteřími, nebo leopardími zuby, se uplatnil v náhrdelnících těch, kdo cestovali na onen svět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek ve tvaru nepravidelného valounku.

Je mostem k nejhlubším tajemstvím duality, pomáhá při vyrovnání rovnováhy mezi světlem a temnotou, učí chápat temnotu jako doplněk světla, nikoli jako její nežádoucí protiklad. Má silnou ochrannou moc. Je šamanským kamenem pro změnu podoby, pomáhá při cestování a kontaktování pomocníků Jaguára, Pumy, Levharta a Pantera. Krystal, který je někdy střídán s jaguářími, panteřími, nebo leopardími zuby, se uplatnil v náhrdelnících těch, kdo cestovali na onen svět. Když se odpoutáte od vnějšího vidění a soustředíte se, leopardí jaspis vám pomůže naslouchat vašemu vnitřnímu hlasu. Při sledování vnějšího světa tento kámen paradoxně odstraňuje hluboce zakořeněné domněnky a učí nás vidět to, co je, jasně posoudit svou situaci. Leopardí jaspis přináší to, co potřebujete, a nikoli to, co si myslíte, že chcete. Použijte jej pro opětovné oživení lásky, která je pohřbena pod tíhou domácích, kariérních, nebo finančních problémů. Pomůže vám ztlumit psychologický a fyzický obraz, když potřebujete zůstat nenápadní. Je to základní kámen pro spokojené kočky. :)

V duchovní rovině pomáhá při plnění karmických úmluv nebo duševních smluv uzavřených před touto inkarnací. Pokud tyto smlouvy už nejsou vhodné, leopardí jaspis na to upozorňuje, pomáhá je zrušit nebo pozměnit podmínky a záměr, a je-li to nezbytné, zpřetrhá příslušné vazby.

V oblasti psychické tento kámen snižuje nejistotu, léčí emoční tělo a posluje smysl pro vlastní já. Je dokonalým nástrojem pro dosažení rovnováhy mezi pasivitou a aktivitou, duchovnem a emocemi a vytyčuje životní cestu. Poskytuje vám ochranu při řešení těžkých úkolů a dosahování cílů. Zanecháte-li při plánování část svého já v budoucnosti, tento kámen vás jemně navrátí do současnosti. 

Harmonizační účinky: je to kámen regenerace. Když ho nosíte při sobě, přispěje k tomu, že vypadáte a cítíte se mladší a plnější energie. Je užitečný při všech problémech s kůží, pro růst kůže a  při jejím poškození, obzvláště způsobené viry. Aktivuje léčbu DNA, posiluje přirozenou odolnost těla a pomáhá je udržet v optimálním zdraví a pohodě. Pomáhá buněčné paměti, obnově tkání a proti infekcím. Léčí zažívací a trávicí trakt, podporuje činnost žlučníku, jater, ledvin a močového měchýře. Podporuje rychlé hojení zvířecího pokousání nebo hmyzího bodnutí. Urychluje citové hojení po prodělání nějakého traumatu nebo po nervovém zhroucení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z polodrahokamů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: