Jantarový náhrdelník - 120cm

Neohodnoceno
650 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Jantarový náhrdelník z drobných nepravidených zrn medově žlutohnědé barvy. Jantarová zrna s vysokým leskem vyvolávají dojem "ukrytého sluníčka a tepla" v kameni. Délka náhrdelníku je 65 cm, je bez zapínání, převléká se přes hlavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jantarový náhrdelník z drobných nepravidených zrn medově žlutohnědé barvy. Jantarová zrna s vysokým leskem vyvolávají dojem "ukrytého sluníčka a tepla" v kameni. Délka náhrdelníku je 65 cm, je bez zapínání, převléká se přes hlavu. Šperk který obdržíte je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii. Protože každý kamenný korálek je originál může se šperk v některých detailech od fotky lišit.

Jantar a jeho účinky

Vzhledem k půvabu jantaru není žádný div, že mu byly přisuzovány božské vlastnosti. Měl údajně léčit choroby, zvyšovat potenci i zlepšovat náladu. O „magických“ schopnostech, které chránily majitele před nebezpečím, ani nemluvě. Ostatně dodnes astrologové na internetu sdělují světu, že „chladný zelený jantar a čistá platina Pannu doplňují a přinášejí jí štěstí“.

Tento krásný drahokam tak odjakživa přitahoval pozornost léčitelů a alternativní medicíny, neboť jantar prý má zvláštní léčivé účinky na lidské tělo a duši. Už v Hippokratových dobách byly jantar a jeho pryskyřice používány jako léčebné doplňky a extrakty.

V Asii využívají jantary především jako amulety, protože věří, že přitahuje sluneční, a tedy i pozitivní energii. Nošení jantaru chrání před negativními silami a emocemi. Povzbuzuje náladu a také pomáhá tělu zbavit se nemocí. Jantar mírní stres a odstraňuje depresi. Stabilizuje emoce a vytváří pozitivnější náhled na život. Rovněž podporuje kreativitu.

Hlavní síla jantaru by měla spočívat v odstraňování různých revmatických bolestí, doporučuje se také na problémy se štítnou žlázou, horní dýchací soustavou, játry a srdcem. Podle mnoha odborníků na léčbu kameny má jantar také antibakteriální vlastnosti, snižuje krevní tlak, uklidňuje a urychluje regeneraci organismu po závažné nemoci či velké fyzické námaze.

Jantarová tinktura se preventivně doporučuje jako přípravek na posílení imunity, případně jako lék při zánětu močových cest, ledvinových problémech a žaludečních potížích. Tinkturu lze také vmasírovat do kůže (na postižené místo) při bolestech hlavy, revmatu a zánětu průdušek. Jantarová mast se zas doporučuje při bolestech kloubů, svalů a při křečových žilách.

Zlatistým jantarem hvězdy poprášily celou škálu znamení, ale do vínku ho daly Blížencům a Pannám. První uvedení v jeho teplých odrazech hledají rovnováhu, trpělivost a rozhodnost, neboť kámen mírní nervozitu a strach. Rovněž vyrovnává emoce a Blíženci mají možnost rozvíjet svůj skrytý talent a kreativitu. Panny se v jeho přítomnosti chovají velkoryseji a úzkostlivost nahrazují klidem a nadějí. Samozřejmostí se pak pro ně stává i jednodušší rozhodování a rovnováha s racionálním přístupem. Netradiční drahokam představuje v jejich životě prvek, jenž podporuje realizaci nápadů. Raci se s jeho pomocí lépe srovnají s vlastní minulostí, Lvi zas uspějí při prosazování svých velkolepých plánů. Štíři jsou kamenem vedeni k trpělivosti a umění neotálet v rozhodování. Střelci s ním neztrácí optimismus. Vodnářům jantar usnadňuje získávání přátel, kdežto Rybám rovnou partnera.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej šperků
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: