Harmonizační - harmonizátor prostoru a bytostí

Neohodnoceno
219 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Provoňte svůj domov pohodou a očistěte svůj prostor od negativní energie. Bude se Vám lépe dýchat i spát s naší harmonizační svící. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TERAPEUTICKÁ SVÍCE HARMONIZAČNÍ 

Svíčka čistící a harmonizuje prostory a bytosti od negativní energie. Tato svíčka se využívá k čistění od negativních energií. Určitě jste někdy zažili, že se v některých prostorách cítíte lépe a naopak někde Vás více pobolívá hlava, jste podráždění nebo unavení. Oheň této svíčky pomáhá tyto „negace“ odstraňovat.

Nestává se každý den, že se setkáte s produktem, který může vytvořit harmonickou atmosféru v jakémkoli prostoru. Do rukou se vám právě dostává naše Speciální svíce HARMONIZÁTOR, která je tolik víc než jen obyčejná svíčka.

Tato svíčka je silným harmonizátorem prostoru a poskytuje vám možnost vytvořit přesně tu atmosféru, kterou hledáte. Ale svíce není jen o vůni. Je známá svými očišťujícími vlastnostmi a schopností vyčistit prostor od negativní energie. Zapalte ji a dopřejte si moment klidu a míru.

Dopřejte si exkluzivní zážitek, který přináší naše Speciální svíce. Je to víc než jen svíčka, je to kousek harmonie, který můžete mít stále po ruce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální svíce
Hmotnost: 0.15 kg
Výška: 14 cm
Šířka: 4 cm
Materiál: Palmový vosk
Doba hoření: maximálně 40 hodin
Účel: Harmonie a očista prostoru a bytostí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: