Dumortierit - fazetovaný 4mm

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Okouzlující třpytivý náramek z fasetovaných korálků prvotřídního modrého dumortrieritu v křišťálu v AA kvalitě.Kombinace různých odstínů modré barvy spolu s třpytem světla na stovkách broušených plošek kvalitních korálků dumortieritu činí náramek nepřehlédnutelným a velmi dekorativním. Okouzlující šperk, vhodný pro každou příležitost.Dumortierit je kámen naděje a pořádku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný náramek je vyrobený z kuliček polodrahokamů, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.

Okouzlující třpytivý náramek z fasetovaných korálků prvotřídního modrého dumortrieritu v křišťálu v AA kvalitě.Kombinace různých odstínů modré barvy spolu s třpytem světla na stovkách broušených plošek kvalitních korálků dumortieritu činí náramek nepřehlédnutelným a velmi dekorativním. Okouzlující šperk, vhodný pro každou příležitost.Dumortierit je kámen naděje a pořádku. Posiluje sebeovládání, organizační schopnosti, odvahu a životní klid. Dumortierit je kamenem naděje, pomáhá obratu k lepšímu v těžkých životních situacích. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuličkové náramky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: